Jump to content

BLOKOVANIE


Recommended Posts

  • Administrators

Dobry den,
Zobrazuje sa varovanie hned po spusteni prehliadaca, alebo az po otvoreni konkretnej web stranky? Zobrazuje sa aj ked pouzijete ine prehliadace? Skusali ste vypnut / odinstalovat rozsirenia prehliadaca, resp. spustit prehliadac v rezime bez rozsireni?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marcos said:

Dobry den,
Zobrazuje sa varovanie hned po spusteni prehliadaca, alebo az po otvoreni konkretnej web stranky? Zobrazuje sa aj ked pouzijete ine prehliadace? Skusali ste vypnut / odinstalovat rozsirenia prehliadaca, resp. spustit prehliadac v rezime bez rozsireni?

Dobrý deň, hneď po otvorení sa to nezobrazuje. Po otvorení konkétnej stránky, myslím, že nie, pretože ak mám otvorený prehliadač a mám otvorenú iba jednu normálnu stránku, tak aj vtedy toobcas vyskočí...Iný prehliadač som neskúšal a čo sa týka rozšírení, tak nemám tam žiadne podivné rozšírenia.

Ďakujem za ohlas a ďakujem vopred za odpoveď.

 
Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2020 at 7:03 AM, Marcos said:

Dobry den,
Zobrazuje sa varovanie hned po spusteni prehliadaca, alebo az po otvoreni konkretnej web stranky? Zobrazuje sa aj ked pouzijete ine prehliadace? Skusali ste vypnut / odinstalovat rozsirenia prehliadaca, resp. spustit prehliadac v rezime bez rozsireni?

Dobrý deň, zistil som, že po zapnutí Chrómu, antivírus zablokuje nejakú stránku.

Link to comment
Share on other sites

  • ESET Support
On 3/5/2020 at 9:28 PM, papanicko_ said:

Dobrý deň, zistil som, že po zapnutí Chrómu, antivírus zablokuje nejakú stránku.

Dobry den,

odporucame obnovit prehliadac Chrome do povodnych nastaveni - https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=sk

Kedze viacere nastavenia budu vratene na povodne hodnoty, je vhodne si predtym odzalohovat vas profil s nastaveniami. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...