Jump to content

Recommended Posts

ahoj všetci, nejak sa nejdem dostať k informácii o ESET mobile security premium.

v minulosti mi na mobiloch fungovala ochrana platieb, myslím že sa to volalo premium a stálo to 10€.

Dnes nevidím žiadnu možnosť ako sa k tomu dostať, ESET web ma odstrčí na nákup ESET home security premium, kde píše že chráni zariadenia v domácnosti s platformami Windows, Android...blabla... počet kusov... (napr:1PC, 2mobily=3zariadenia)

... a dole je odkaz nezabudnite si chrániť mobil za 10€/ks - veď ten mobil je Android!

je to zmätok.

Link to comment
Share on other sites

okrem toho v tom okne "nezabudnite si chrániť mobil za 10€/kus/rok ochranou ESET mobile security" nie je napísané že sa jedná o prémiovú ochranu.

verzia ESET MOBILE SECURITY je zadarmo na Google play.

je v tom narobený zmätok, vyznáte sa v tom niekto?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Pokial potrebujete len ochranu na Android, aplikaciu ESET Mobile Security si mozete zadarmo stiahnut z Google Play a nasledne si v nej mozete zakupit a aktivovat premium verziu.

Link to comment
Share on other sites

dievčatá, s aplikácie ESET Mobile Security sa nedá zakúpiť Premium. Veď by som to tu nepísal. Pri pokuse o upgrade na premium vyskočí okno: "Vyberte predplatné na aktiváciu ochrany" kde je len jedna možnosť Moblile Security free, alebo mám aktivačný kľúč. Ten sa ale zakúpiť z aplikácie nedá.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...