Jump to content

Prodloužení licence? Byl jsem scamnut?


Go to solution Solved by kubikmm,

Recommended Posts

Dobrý den,
rád bych se s vámi poradil.
V minulém roce po konzultaci s podporou (karim@esetme.com) mi byla poskytnuta URL adresa pro nákup, jelikož se nezobrazovala cz země v checkoutu po využití tlačítka prodloužit licenci a následného přihlášení ( poskytnutá adresa měla tvahttps://store.esetme.com/payment-link/v2/?idYXYXYXYXYXYXYXX  - xxx bylo nějaké unikátní ID, zde jsem nedával).
Po nákupu mi na e-mail přišla nová licence, vše fungovalo.

Letos jsem chtěl nákup provést znovu. Stejný problém se zemí. Využil jsem tedy link znovu a zaplatil jsem a objevila se informace, že licence dorazí nejpozději do 48h. Částka se korektně ztrhla a zaúčtovala v bance.
Nic se ale dále nedělo. Zkusil jsem kontaktovat podporu na renewal@esetme.com, ale bez odezvy.

Prosím, můžete mi někdo poradit? Jedná se o nějaký podvod? 
Děkuji moc.

Edited by kubikmm
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

ESET ME je autorizovany distributor pre blizkovychodny region, urcite sa nejedna o scam. Co sa tyka adresy renewal[at]esetme.com, je dost mozne, ze sa jedna o robota a teda na emaily tam ziadna osoba nereaguje.  Na ich stranke som nasiel tieto kontakty: https://www.eset.com/me/about/contact/

Predpokladam, ze mimo regionu predaj nie je povoleny a kedze na Vasu adresu nevidim v system ziadnu novsiu licenciu okrej tej, ktora o par dni expiruje, predpokladam, ze renewal bol zamietnuty a ze Vam budu peniaze do par dni pripisane na ucet. Skusime kontaktovat ESET ME, aby sme to potvrdili. Ak by sa nieco medzitym zmenilo, dajte nam vediet.

Do buducnosti licencie odporucame nakupovat z lokalneho ESET e-storu, distributora, resp. partnera.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

děkuji @Marcos za Vámi zaslané informace. Vyčkal jsem nějakou dobu. Platba byla provedena 11/1/23 do dnes se nevrátila. Čili nějakých 24.60 USD (569 CZK) je na účtu esetu.
Nerozumím tomu, že v mém regionu není prodej povolen. Tak proč mi ho ten program nabízí, když jsem předtím kupoval licenci pro CZ.
Můžete upřesnit, co máte na mysli lokální ESET store, distributor? Jsem tak trochu z toho fakt zmatený a celkem už ztrácím trpělivost. Po docela dlouhé době to pro mě bude rozhodující faktor změnit značku.

Celkem zajímavě smutná zkušenost.
Předpokládám, že jste odpověď ani vy nedostal, je tak? :)

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Zistoval som u kolegov z obchodneho oddelenia, ako je to s kupovanim lic. cez zahranicnych partnerov a je to mozne. S tym teda, ze technicka podpora a licencne zalezitosti treba nasledne riesit s predajcom.

Ako som spominal, adresa renewal[at]esetme.com pravdepodobne nesluzi na komunikaciu. Odporucame pouzit kontakty uvedene na ich webovej stranke, napr. service@esetme.com. Skontaktujeme sa s danym distributorom, aby to pripadne s Vami doriesil cez sukromne spravy tu na fore.

Nakolko ste z CR, odporucali by sme v buducnosti nakup licencie cez https://www.eset.com/cz/. Pripadne problemy s produktami alebo s malwarom by ste tak mohli riesit cez cesku pobocku ESETu.

Link to comment
Share on other sites

  • Solution

Dobrý den,

danou záležitost jsme společně dořešili v PM.

Licence byla prodloužena po komunikaci se zahraniční firmou.

Prosím o uzavření.

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...