Jump to content

Rejected by ESETS_SMFI (spam)‎


FilipK

Recommended Posts

Dobrý deň, ako som písal už cez firemný support ale bez odpovede, mám problém že môj firemný mail neprechádza zákazníkom ktorý používajú na druhej strane ESET, je to jedno či to je faktúra, cenová ponuka alebo iba text vždy mi príde že konkrétna doména má podozrenie že moja správa je nevyžiadaná pošta. A ako Gold Partnerovi to potrebujem urýchlene vyriešiť. Ďakujem. 

 

 

Edited by Marcos
Citlive udaje odstranene
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Dobry den, IP uz bola odstranena z blacklistu.

Podla systemu Vam kolega odpovedal vcera o 10:25, tento email ste nedostali? Nemate ho napr. v priecinku s nevyziadanou postou?

Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň mám podobný problém neviem odoslať mail na firemny mail z mojho súkromného. V súkromnom sa mi vráti do Odpadu "rejected by esets_smfi (spam)" . Poprosím o odstránenie z black listu v prípade ak sa v ňom nachádza. Ďakujem pekne.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
3 hours ago, RichardJancansky said:

Dobrý deň mám podobný problém neviem odoslať mail na firemny mail z mojho súkromného. V súkromnom sa mi vráti do Odpadu "rejected by esets_smfi (spam)" . Poprosím o odstránenie z black listu v prípade ak sa v ňom nachádza.

Poslite, prosim, testovaci mail na adresu uvedenu na https://www.mail-tester.com/ a nasledne mi poslite vygenerovanu linku.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
31 minutes ago, pstudent said:

tiez mame problem s dorucovanim emailov nasim klientom, ktori pouzivaju ESET. Pri odoslanom emaile dostavame chybu "554 5.7.1 Rejected by ESETS_SMFI (spam)"

Dobry den,
dany email sa aktualne nevyhodnocuje ako spam. Mozete potvrdit, ze problem sa medzicasom vyriesil?

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2022 at 3:00 PM, Marcos said:

Dobry den,
dany email sa aktualne nevyhodnocuje ako spam. Mozete potvrdit, ze problem sa medzicasom vyriesil?

Problem stale pretrvava - aj dnes ked sme odosielali emaily, dostali sme danu chybu:

 

 

 

Screenshot_20220311-122118_Gmail.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Administrators

Poslite mi, prosim, linku vygenerovanu po zaslani testovacieho emailu podla instrukcii na www.mail-tester.com. Nie je dolezite, ci je tam na nejakom blackliste alebo nie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobrý deň,

mám podobný problém. Občasne rozosielame z firemného emailu skupinové pošty a pri niektorých klientoch s nám vráti s odmietnutým SPAM ESET vyhodnotením, a nevieme im odoslať žiadne emaily. Navyše aj z iného emailu rovnakej domény @cortizo.com
Keď som prebehla svoju adresu cez tester, nebola na žiadnom blackliste. vedeli by ste mi pomoct?

Dakujem 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
36 minutes ago, Blanka said:

mám podobný problém. Občasne rozosielame z firemného emailu skupinové pošty a pri niektorých klientoch s nám vráti s odmietnutým SPAM ESET vyhodnotením, a nevieme im odoslať žiadne emaily. Navyše aj z iného emailu rovnakej domény @cortizo.com

Postupujte, prosim, podla postupu vyssie a poslite mi linku vygenerovanu na stranke www.mail-tester.com.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...