Jump to content

Rejected by ESETS_SMFI


Vesielko

Recommended Posts

Dobrý deň, v rámci našej spoločnosti egocard.eu sa nám začali e-maily vracať, otvárali sme novú krajinu, tak tých e-mailov nám odišlo viacej. Vedeli by ste nás odstrániť z Vášho blacklistu?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Dobry den,
prilozte, prosim, priklad vrateneho emailu vo formate eml alebo msg. K priloham maju pristup iba zamestnanci ESETu.
Co mozme zatial potvrdit je, ze egocard.eu nie je na blackliste, pravdepodobne tam bude adresa niektoreho SMTP servera.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Bohuzial ta NDR sprava je velmi zvlastna a neobsahuje ani Received hlavicky.

Vsetky vyzeraju takto rovnako? Ak ano, pravdepodobne je nejaky problem u hostmaster.sk. Z korektne poslanych NDR by malo byt mozne urcit dovod blokovania, ak je to napr. sposobene IP adresou SMTP servera na blackliste.

image.png

Link to comment
Share on other sites

Bohužiaľ nedá sa mi Vám napísať súkromná správa. 

Verím tomu, že nevadí, ak mail bude tu zverejnený. 

Mailtest, ktorý som mal spraviť. Výsledok je 8.4/10.

 

Predtým som mal 13 mailov, ktoré mi neprešli, včera som skúsil opäť na tieto maily napísať a 6 z nich prešlo. Ostatné mali opäť tú istú hlášku.

Ďakujem.

 

Link to comment
Share on other sites

Super, ďakujem.

Viete mi povedať, že kde bol problém? Prípadne môže nastať opäť? Aby som to vedel replikovať vedeniu a zároveň sa možno niečomu vyhnúť.

Ďakujem.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Jedna z IP SMTP serverov bola na blackliste, ale same osebe to nebola jedina podmienka hodnotenia. Problem bol kazdopadne na nasej strane, kolegovia prijali urcite opatrenia, aby sa taketo FP nestavali.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Administrators
4 minutes ago, Daniel Sventek said:

Z viacerých adries sa nám vracajú maily ako nedoručené - " Rejected by ESETS_SMFI (spam) (in reply to end of DATA command)"

Testovaci email sa aktualne nevyhodnocuje ESET antispamom ako spam. Problem nadalej pretrvava, alebo sa medzicasom vyriesil?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dobrý deň, máme rovnaký problém ako Daniel, užívateľom sa začali vracať maily od 3rd party mail serverov ako Rejected by ESETS_SMFI. Nase test mail skore je 9 z 10. Ďakujem za odpoveď.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2 minutes ago, Ultra said:

Dobrý deň, máme rovnaký problém ako Daniel, užívateľom sa začali vracať maily od 3rd party mail serverov ako Rejected by ESETS_SMFI. Nase test mail skore je 9 z 10. Ďakujem za odpoveď.

Dobry den,
poprosim o linku na mail-tester.com s vysledkami, mozete ho poslat v sukromnej sprave. Dolezity nie je vysledok, ale zdrojovy text mailu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...