Jump to content

‎554 5.7.1 Rejected by ESETS_SMFI (spam)‎


PLH

Recommended Posts

Dobrý deň, 

nepoužívame riešenie od Esetu, ale máme problem s odosielanim emailov klientom. Od tych čo používajú Eset sa nám vracia hláška "550 5.7.350 Remote server returned message detected as spam -> 554 5.7.1 Rejected by ESETS_SMFI (spam) " . Skontrolovali sme mail na spam a výsledok skóre je https://www.mail-tester.com/test-gubhxmnxf . Kedze nie sme zákazníkmi Esetu nemam ako kontaktovať podporu. Viete mi poradit ako to riesiť ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Dobry den, nahrajte sem priklad mailu, ktory bol nespravne vyhodnoteny ako spam. Moze byt v eml alebo msg formate.

Link to comment
Share on other sites

  • ESET Moderators

Dobry den prajem,

skusim to preverit, aj ked IP adresa odosielajuceho servera by bola velmi napomocnou, az klucovou informaciou.

Inak v taktomto pripade nevahajte kontaktovat technicku podporu ESETu, aj ked nie ste priamo nasim zakaznikom...

Peter

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Peter Randziak said:

Dobry den prajem,

skusim to preverit, aj ked IP adresa odosielajuceho servera by bola velmi napomocnou, az klucovou informaciou.

Inak v taktomto pripade nevahajte kontaktovat technicku podporu ESETu, aj ked nie ste priamo nasim zakaznikom...

Peter

co to skusit cez domenu ? O365 neposkytuje dedikovane IP pre nasej velkosti

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Dobry den,
Jedna z IP infrastruktury Office 365 sa dostala na blacklist, nakolko bola pouzita vo velkej spamovej kampani. Vcera uz bola dana IP z blacklistu odstranena, potvrdte preto prosim, ze problem sa uz neprejavuje.

Ako uz kolega spominal, na nasu technicku podporu sa mozete obratit aj vtedy, ak nie ste nasimi zakaznikmi, ale mate problem, ktory suvisi s nasimi produktami, resp. bezpecnostou.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobrý den, vypadá to, že čelíme stejnému problému... cca od srpna dostáváme chybovou hlášku viz níže na emaily odeslané z eshopu na všechny emailové adresy .sk

Emaily odeslané přes outlook ze stejné domény a na stejnou .sk adresu normálně dorazí do cíle.

Naši IP adresu (178.238.37.194) jsem nenašel na žádném blacklistu, tak nevím co dělat... zde to vypadá jako možné řešení...

Předem děkuji za prověření. Marek

 

chyba obsahuje tento text:

host mailin1.zvedavedeti.sk[37.9.169.110] said: 554 5.7.1 Rejected by ESETS_SMFI (spam) (in reply to end of DATA command)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
10 minutes ago, markuson said:

Naši IP adresu (178.238.37.194) jsem nenašel na žádném blacklistu, tak nevím co dělat... zde to vypadá jako možné řešení..

Poslite, prosim, testovaci mail podla instrukcii na https://www.mail-tester.com/ a v sukromnej sprave mi poslite linku na stranku so skore.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...