Jump to content

ESET NOD32 14.0.22.0 - skenovanie WMI


Recommended Posts

Od doby, kdy v ESETu pracují programátoři z AVG, jde to dolů dolů. Více a více chyb. Skenování počítače i 20 - 30 hodin je prý normální, dále doporučila jsem funkci na uživatelsky trvalé vypnutí WMI skenování, ale nikoho to nezajímá. 

100% pomůže:

Wndows 10 - nainstalovat verzi 13.1.0.21 - pracuje ok (novější verze způsobí hodinové testování počítače s nesmyslnou funkcí WMI testování)

Windows 8 - nainstalovat verzi 11.0.159.9 - pracuje ok (novější verze způsobí zamrznutí počítače !!!)

Až vyprší licence, odcházím k jinému antiviru !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Produkty pre Windows robia prevazne slovenski programatori v Bratislave. V Cesku mame v prevaznej miere virusovych analytikov, ktori neprogramuju produkty pre Windows.

Nasim cielom je dodavat nasim pouzivatelom kvalitne produkty. Ak pouzivatelia maju nejake problemy, je dolezite nas v prvom rade o nich informovat a poskytnut sucinnost pri ich rieseni.

Spominate problem so skenovanim WMI. Skenovanie WMI je ale standardne vypnute, pokial nespustate vlastnu kontrolu a neoznacite WMI ako ciel kontroly. Okrem toho sa WMI skenuje pri hlbkovom skene, ked sa v nastaveniach kontroly zvoli profil "Hlbkova kontrola". Tato kontrola je casovo narocnejsia bez ohladu na to, ci sa skenuje WMI alebo nie. Jej cielom je hlbkove skenovanie pocitaca, aby sa v pripade podozrenia na malware preskenovali vsetky objekty, kde sa moze potentialne malware nachadzat.

Popiste, prosim, ako spustate kontrolu a tiez prilozte vystup z nastroja ESET Log Collector, aby sme mohli skontrolovat konfiguraciu Vasho ESET produktu.

Link to comment
Share on other sites

Pokud zvolím "Spustit kontrolu počítače" z úvodní stránky ESETu, WMI testování probíhá!

JJasně jsem psala, abyste do rozšířeného nastavení vyvolané klávesou F5 umožnili uživatelům zcela WMI testování vypnout!

Čemu nerozumíš?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...