Jump to content

Recommended Posts

Dobrý den,

mohl by mi Marcos sdělit, jaký modul v programu ESET, reprezentuje testování registru? Nejde o modul s názvem "Modul léčení"?

 

Dále by mě zajímalo, proč např. na dvou počítačích, kde ESET hlásí, že je aktuální a nestahuje žádnou aktualizaci, jsou přesto některé moduly v rozdílných verzích? Např. Modul antivirového a antispywarového skeneru, Modul léčení, Modul LiveGrid komunikace a Modul kontroly skriptů...? Taková situace je v pořádku?

 

Děkuji.

Link to post
Share on other sites
  • Administrators

1, Neviem, co presne myslite pod testovanim registrov. Ak sa jedna o polozku v nastaveniach on-demand skenera, toto nezalezi od modulu, ale od verzie programu. Pridane to bolo vo v13.2 pokial si dobre spominam.

2, Ano, je to mozne napr. v pripade, ze na jednom pc su nastavene predbezne (pre-release) a na inom priebezne (release) aktualizacie.

Link to post
Share on other sites

1) Myslím tím ten modul, který upravíte, pokud je třeba nějak pozměnit testování registru. V minulosti test registru byl upraven, aby nebyly testovány odkazy na neexistující položky (zaznělo zde na fóru v angličtině). Právě ten modul mě zajímá. Vidím totiž, že při Smart kontrole, už není testován registr na jednom z PC, přestože příslušný checkbox je zatržen, ale na druhém PC je stále testován. Na těch PC je ale právě rozdílná (mimo jiné) verze modulu "Modul léčení" - 1213 a 1214. Nebylo od verze 1214 upraveno testování registru, aby se testoval pouze při hloubkové kontrole?

2) Nikoli, na obou PC jsou zapnuté standardní aktualizace, přesto jsou čtyři moduly v odlišných verzích.

Děkuji.

Link to post
Share on other sites
  • Administrators

Ano, jedna sa o modul liecenia ako ste spomenuli. Momentalne je na update serveroch k dispozicii verzia 1213, buduci tyzden v pracovnych dnoch by sa malo pokracovat s vydanim verzie 1214 a nasledne by sa mal zaktualizovat modul aj na druhom pc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...