Jump to content

Testování registru - název modulu


Recommended Posts

Dobrý den,

mohl by mi Marcos sdělit, jaký modul v programu ESET, reprezentuje testování registru? Nejde o modul s názvem "Modul léčení"?

 

Dále by mě zajímalo, proč např. na dvou počítačích, kde ESET hlásí, že je aktuální a nestahuje žádnou aktualizaci, jsou přesto některé moduly v rozdílných verzích? Např. Modul antivirového a antispywarového skeneru, Modul léčení, Modul LiveGrid komunikace a Modul kontroly skriptů...? Taková situace je v pořádku?

 

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

1, Neviem, co presne myslite pod testovanim registrov. Ak sa jedna o polozku v nastaveniach on-demand skenera, toto nezalezi od modulu, ale od verzie programu. Pridane to bolo vo v13.2 pokial si dobre spominam.

2, Ano, je to mozne napr. v pripade, ze na jednom pc su nastavene predbezne (pre-release) a na inom priebezne (release) aktualizacie.

Link to comment
Share on other sites

1) Myslím tím ten modul, který upravíte, pokud je třeba nějak pozměnit testování registru. V minulosti test registru byl upraven, aby nebyly testovány odkazy na neexistující položky (zaznělo zde na fóru v angličtině). Právě ten modul mě zajímá. Vidím totiž, že při Smart kontrole, už není testován registr na jednom z PC, přestože příslušný checkbox je zatržen, ale na druhém PC je stále testován. Na těch PC je ale právě rozdílná (mimo jiné) verze modulu "Modul léčení" - 1213 a 1214. Nebylo od verze 1214 upraveno testování registru, aby se testoval pouze při hloubkové kontrole?

2) Nikoli, na obou PC jsou zapnuté standardní aktualizace, přesto jsou čtyři moduly v odlišných verzích.

Děkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ano, jedna sa o modul liecenia ako ste spomenuli. Momentalne je na update serveroch k dispozicii verzia 1213, buduci tyzden v pracovnych dnoch by sa malo pokracovat s vydanim verzie 1214 a nasledne by sa mal zaktualizovat modul aj na druhom pc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...