Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

Dobrý den,
 
po zaktualizování programu EIS na verzi 13.2.15.0 jsem si všiml dvou problémů v programu. Ten první je zcela jistě chyba, u druhého nevím, zda to není záměr programátorů a tedy to může být správně.
 
První problém:
Nastavení - Síťová ochrana - Průvodce řešením problémů
 
V některých případech, pokud kliknu na Detaily, v zobrazeném okně není zobrazen řádek (druhý modrý) s textem celý, řekl bych, že zde asi chybí vodorovný posuvník. Dále jsou tlačítka Odblokovat a Zavřít posunuta moc doprava a tlačítko Zavřít téměř není vidět (v některých případech není tlačítko Zavřít vůbec vidět a Odblokovat je o kousek "useknuté"). Mnohem více řekne screenshot, který zasílám v příloze.
Rovnou zmíním, že reinstalace EIS, kterou zkoušel známý, nic neřeší, proto se domníváme, že jde asi o chybu v kódu ESETu.
 
Druhý problém (?):
Nástroje - Další nástroje - Plánovač
 
Zde jde možná o záměr, ale v předchozí verzi EIS se takto aktualizace v plánovači nechovala. Stejné popisuje uživatel na ESET fóru (nebudu to tedy popisovat znova) zde https://forum.eset.com/topic/24869-eset-internet-security-132150/ ,ale nikdo přímo z ESETu mu tam neodpověděl, zda jde o chybu nebo je to v pořádku.
 
Děkuji.

ESET.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...