Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sangala

Našiel sa potenciálne nechcený obsah

Recommended Posts

Dobrý deň,

Naša prešla na nový web z dôvodu že starý bol spomalený, zastaralý a nefungoval správne. Už pri starom webe nás eset blokoval s hláškou Našiel sa potenciálne nechcený obsah. Po prečistení FTP, je tam len nový web a náš eshop, avšak stále nás eset blokuje - resp. vyhadzuje toto okno. Vedeli by ste mi pomôcť identifikovať problém? Pretože samozrejme keď zákazník ide na náš web a vyskočí mu také okno, nerobí to dobré meno. Nahlásiť nesprávne blokovanú web stránku som už skúšal asi pred mesiacom a stále nič. Okno vyhadzuje či idem na náš ofic. web- www.teles.cz alebo obchod.teles.cz či iné poddomény. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry den,
Kedze toto forum nesluzi na reportovanie detekcii, resp. blokovanych stranok, do buducnosti odporucame postupovat podla navodu v https://support.eset.com/sk/kb141-ako-mozem-poslat-podozrive-stranky-vzorky-virusov-alebo-potencialne-nespravnych-detekcii-do-laboratoria-spolocnosti-eset. Web stranka bola medzicasom odblokovana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ospravedlňujem sa, tento návod som nenašiel- ja som to reportoval priamo cez to chybové okno čo vyskakovalo a až potom som to dával sem. Avšak ďakujem @Marcos za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...