Jump to content

Recommended Posts

Upresnite, prosim, co ste robili predtym, ako sa dana adresa zablokovala. Klikli ste na nejaku linku na web stranke alebo v emaili?

Asi web ale niesom si isty to by ma to na ten web predsa nepustilo. Mal som vypnuty firewall a zrazu sa mi vypli aj moduly asi to je hack. A skenoval som si cely pc ale stale nic. Mal som aj vypnute toto co by malo byt zapnute. Nainstaloval so si hry cez steam napisal mi scammer ale som si isty ze som na linku neklilol. Prva addressa zablokovala ked som hral hru garry s mod cez steam.

Edited by vvOldAmbervv
Viac info.

Nepredpokladam, ze opentracker.xyz ste otvarali v prehliadaci, skor sa jednalo o nejaky web, ktory na danu stranku pristupoval. Ak sa to objavuje pravidelne, je mozne, ze sa jedna o nejake rozsirenie prehliadaca. Vyskusajte ich postupne vypnut, pripadne zistite, ci sa k stranke pristupuje aj v inom prehliadaci.

44 minutes ago, Marcos said:

Nepredpokladam, ze opentracker.xyz ste otvarali v prehliadaci, skor sa jednalo o nejaky web, ktory na danu stranku pristupoval. Ak sa to objavuje pravidelne, je mozne, ze sa jedna o nejake rozsirenie prehliadaca. Vyskusajte ich postupne vypnut, pripadne zistite, ci sa k stranke pristupuje aj v inom prehliadaci.

Vypol som si vsety rozsirenie (roblox+,Google incognito theme) Toto som napisal prave teraz cez PC. tamto bolo cez mobil. zadil sa mi to neukazuje. Pozrem sa este na ostane prehliadace.

Edited by vvOldAmbervv
Gramaticke chyby

Ten virus ma aj stranku. Asi som isel na starnku a nejak sa mi to nainstalovalo ale est to nevie detektovat. a neviem ako sa subor vola.