Jump to content

nexon

Members
 • Content count

  23
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Slovakia

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. I understand but i mean in older version like 3 or 4 is much better and easier advanced settings. Now i must finding few minutes or simply must search in search box.
 2. Obnovil som systém z bitovej zálohy.. Ak sa bude problém opakovať urobím ten postup. Ďakujem
 3. Práveže ide internet.. Všeto v pohode len mi tu nuka už nainštalovanu aktualizcáiu a stále dookola.
 4. Mám prblém s live grid. Včera to bolo v pohode dnes zapnem pc a live grid nie je dosttupny dal som reštart nepomolo navyše windows update nefunguje.
 5. He wants serial for free :D
 6. Už dlhší čas mi chodia nevyžiadané maily na azet.sk Zablokoval som jeden kontakt cez azet a vidím že mi chodia maily aj z iných účtov. Stále opakuje to isté dookola že niekto zomrel v Togu a zostal po ňom majetok niekoľko miliónov a chce odo mňa údaje Iste že mu pošlem Len ma to otravuje a to dosť.. Keby eset filtroval spam aj priamo v internetovom prehliadači? Nielen v aplikáciach outlook a pod.
 7. Ano ale nemalo tam byť že vykonať úlohu v najbližšom čase (náhradnom) napr. vtedy keď bude system bežať... V tom čase systém je vypnutý. Asi to upravím to pravidlo... Čo sa myslí pod pojmom údržba protokolov konkrétne?
 8. V plánovači úloha Údržba protokolov som si všimol že je nastavená každý deň o 2:00 a naposledy spustená v máji.. Ostatné úlohy som si buď upravil alebo odstránil... Zdá sa že ostatné sa spúšťajú tak ako maju.
 9. Please add virtual keyboard for entering password on screen with mouse on vritual keyboard.
×